PRACA – PASJA – ZABAWA

Zawodnicy Klubu Sportowego STELA Cieszyn w pierwszym tygodniu roku 2021 ciężko pracowali na hali i sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. 4 Puku Strzelców Podhalańskich w Cieszynie, przy czym świetnie się bawili, a wszystkich łączyła jedna pasja.

Stelacy w ciągu ostatnich dni poprawiali swoje umiejętności motoryczne oraz techniczne. Codziennie odbywały się 2 treningi, w dwóch blokach treningowych: 1h treningi motoryczne oraz 2h treningi koszykarskie – rano i popołudniu.

Oprócz treningów uczestnicy mieli zaplanowane aktywne spędzanie czasu – oglądanie filmów, gry planszowe, kalambury, pantomimę, zadanie domowe w formie przypomnienie sobie dawnych zawodników NBA, po czym razem w formie prezentacji multimedialnej powspominaliśmy TOP 10-siątki najlepszych zawodników.

W ostatnim dniu odbyły się turnieje 1×1 oraz 2×2 w grupie starszych zawodników, w młodszej ekipie został rozegrany turniej 4×4.

Każdego dnia nasi zawodnicy oprócz obiadów, mieli zagwarantowane uzupełnienie cukrów w postaci słodkości oraz napojów izotonicznych.

Profesjonalne szkolenie zapewniła niesamowita kadra w składzie: trenera Jacka Bortliczka, trenera Szymona Kałuży oraz naszej trenerowej Stanisławy Bortliczek.

Najważniejsze, że udało się nam zrealizować wszystkie zaplanowane cele, mimo dzisiejszych trudnych czasów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetny czas spędzony na parkiecie oraz zaangażowanie w każdy trening i pozostawiony uśmiech na hali.

Turniej 1X1 OLD BOYS

1 miejsce – KUCZERA SAMUEL

2 miejsce – SANTARIUS JEREMIASZ

3 miejsce – CZARNOJAN MATEUSZ

Turniej 1X1 YOUNG BOYS

1 miejsce – HOLISZ BARTOSZ

2 miejsce – ASZKIEŁOWICZ IVO

3 miejsce – PRZEBINDA SZYMON

Turniej 2×2

1 miejsce – HOLISZ NIKODEM, HOLISZ BARTOSZ

2 miejsce – KUCZERA SAMUEL, ASZKIEŁOWICZ IVO

3 miejsce – SANTARIUS JEREMIESZ, KORNAŚ NATANIEL

Turniej 4×4

1 miejsce – IGNACY PISARCZYK, JAN MÓL, ALEKSANDER WRÓBLEWSKI , KALEB PASTUCHA

2 miejsce – IGNACY KOZYRA, ARTUR MINCZANOWSKI, NIKODEM BIJOK, NICOLAS RAKOWSKI

3 miejsce – PIOTREK KAWECKI, JULIAN LIPKA, MAREK WÓJCIK, NATAN KALEB

Gratulujemy i widzimy się na parkietach.

Link do relacji na naszym fanpage’u STELA