21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Z tej okazji dzieci z klas I – IV wzięły udział w specjalnych zajęciach, podczas których wysłuchały „Bajki o Ciepłym i Puchatym” oraz otrzymały kolorowe serduszka z życzliwymi cytatami przygotowane przez uczniów klasy 6 a. W bibliotece powstała wystawa książek o życzliwości i przyjaźni, zaś w szkolnej galerii można było podziwiać prace i drzewo życzliwości wykonane przez dzieci z klasy 5 d oraz uczestników zajęć świetlicowych. Ponadto w szkole za sprawą uczniów klasy 6c pojawiła się życzliwa skrzynka pocztowa, która umożliwiła przekazywanie sobie życzliwych pozdrowień. W trakcie zajęć poświęconych życzliwości dzieci stworzyły okolicznościowe kartki dla przedszkolaków z zaprzyjaźnionego przedszkola.

Elżbieta Brachaczek ( koordynator wydarzenia )