Ach.. co to był za magiczny dzień. 7 grudnia obchodziliśmy Dzień Wolontariusza, który przeniósł nas do bajkowej scenerii w Laponii. Nasi pracowici wolontariusze, mają ogromne serca i pomysłów pełne głowy i dlatego postanowiliśmy umilić naszej społeczności szkolnej czas spektaklem oraz słodką niespodzianką. Zbliżają się święta, więc to był doskonały pomysł, by na chwilę zostawić troski i razem z nami spędzić cudowny czas. Tego dnia również mieliśmy wyjątkowych gości – naszych młodszych kolegów z zaprzyjaźnionego przedszkola nr 20. Po obejrzanym spektaklu wraz z klasami 1b oraz 1c pod opieką pań: Ewy Kałuży oraz Beaty Tokarzewskiej przedszkolaki udały się na wspólne zajęcia. W klasie 1c  miały warsztaty plastyczne w mikołajkowym nastroju, a w klasie 1b spotkanie z mini robotem, z którym pierwszoklasiści uwielbiają mieć lekcje.
Dziękujemy wszystkim, że byliście z nami.