Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Z ogromną radością informujemy, że nasza listopadowa akcja charytatywna “Karma dla Zwierząt” dobiegła końca. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i hojności udało się zebrać: 161 kilogramów karmy dla psów i kotów, 29 sztuk psich przysmaków, trzy miski i dwie torebeczki na przysmaki.

Chcemy serdecznie podziękować każdemu, kto uczestniczył w akcji. Cieszymy się, że nasza szkolna społeczność potrafi połączyć siły w tak szczytnym celu. To pokazuje, jak wielką moc ma współpraca i solidarność.

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim darczyńcom, a w szczególności Tosi z klasy 1a i innym uczniom klas młodszych, którzy najaktywniej włączyli się w akcję. Mamy nadzieję, że wiosną również będziemy mogły liczyć na Waszą pomoc i wsparcie.

Opiekunki Sekcji Opieki nad Zwierzętami
Beata Tokarzewska