W kwietniu przypada Światowy Dzień Bezdomnych Zwierząt i z tej okazji wolontariusze z SP2 postanowili ruszyć z pomocą Cioci jednego z naszych uczniów. Pani Otylia od lat wspiera, leczy porzucone zwierzęta. Obecnie ma pod swoją opieką 15 kotów oraz dwa psy. Koszty takiej bezinteresownej pomocy stale wzrastają, dlatego cała społeczność szkolna chętnie włączyła się do naszej akcji. 13 kwietnia obok wejścia do hali odbył się kiermasz ciast. Bardzo serdecznie dziękujemy wolontariuszom za profesjonalne koordynowanie sprzedaży ciast, uczniom i rodzicom za przepyszne wypieki i wszystkim, którzy tego dnia byli z nami i zasilili nasze puszki na kwotę 917,60 zł.  Z uzbieranej sumy zakupimy najpotrzebniejsze rzeczy pierwszej pomocy dla zwierząt oraz potrzebne witaminy i pokarm. Pomagamy, bo wielkie serduszka mamy!!!!