W naszej szkole odbył się pierwszy konkurs pod hasłem “Liga Talentów”. Jego celem było danie uczniom możliwości zaprezentowania swoich najróżniejszych uzdolnień i zainteresowań. Dzieci mogły wykazać się w kategorii muzycznej, scenicznej, plastycznej i sportowo-akrobatycznej. Przed jurorami zaprezentowali się więc tancerze, instrumentaliści, recytatorzy i wokaliści. Na scenie przedstawiona została także sztuczka karciana, a artystki złożyły swoje plastyczne portfolia.
Nagrody przyznano w trzech kategoriach wiekowych: klas I-III, klas IV-VI oraz klas VII-VIII. Wśród najmłodszych uczniów nagrody zdobyły Marta Danel, Milena Kasperydus i Liliana Korpiela z klasy 1c za wykonanie piosenki o misiu i Weronika Kluz z klasy 3b za instrumentalne wykonanie utworu “Wspomnienie”. Jury doceniło także recytację Olivii Krzak z 2a oraz plastyczne prace Olivii Kosińskiej z 2c i Oliwii Jurczyk z 3b. W kategorii klas IV-VI na nagrodę zasłużyło plastyczne portfolio Justyny Malus z 4a, a w kategorii klas VII-VII – akrobatyczny występ Nataszy Rymanowskiej z 8b. Wszystkim uczestnikom gratulujemy niezwykłych talentów i życzymy, aby nie ustawał w Was zapał do rozwijania swoich pasji.