W tym roku szkolnym zapraszamy do udziału w konkursie na podstawie książki Joanny Chmielewskiej „Nawiedzony dom”.
Jeśli lubicie książki detektywistyczne, to wybór doskonały!
Joanna Chmielewska jest popularną autorką kryminałów dla dorosłych. Napisała też kilka książek dla dzieci – również kryminałów. Kto lubi zagadki, intrygi, logiczne myślenie, nocne eskapady i trochę strachów – ten znajdzie to wszystko w „Nawiedzonym domu”.
Czy dom jest nawiedzony przez duchy? Raczej nie. Czy bohaterowie rozwiążą zagadkę? Raczej … Czy pomoże im w tym pies Chaber? Sprawdźcie sami!

W bibliotece szkolnej czekają na Was egzemplarze książki do wypożyczenia. Konkurs odbędzie się pod koniec stycznia.
Zapisy w bibliotece lub na czacie Teams – Izabela Królica                                                                                                      Zapraszamy !