Nasi uczniowie chętnie biorą udział w konkursach plastycznych. Jednym z takich wyzwań był I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny KOCI ŚWIAT organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Św. Franciszka z Asyżu w Kęble. Do organizatorów spłynęło aż… 2222 prac z całej Polski. Tym bardziej miło nam poinformować, że w gronie laureatów znalazła się również uczennica naszej szkoły! W swojej kategorii wiekowej wyróżnienie otrzymała Julia Soboszek z klasy 7a. Warto dodać, że koci portret stworzony przez Julkę nie jest jedynym w jej dorobku. Julia w wolnym czasie tworzy ciekawe portrety zwierząt w technice grafiki cyfrowej. Udało się jej znaleźć swój styl, a swoje prace rysuje dojrzałą kreską. Kto wie, może kiedyś zobaczymy je w animacjach na wielkim ekranie…? Gratulując Julii prezentujemy również jej nagrodzoną pracę.