Szanowni Państwo, drodzy uczniowie!

Wracamy już  do wypożyczania książek. Oto harmonogram ograniczonego korzystania z biblioteki dawnej SP. W bibliotece dawnego gimnazjum – dla uczniów klas 7 i 8 – bez zmian.
Uczniowie przychodzą w maseczkach, zachowują dystans społeczny, czytelnia nie działa, tylko wypożyczalnia.
Uczniowie ze świetlicy – po uzyskaniu zgody wychowawcy świetlicy – mogą korzystać z biblioteki podczas trwania lekcji.
Książki oddawane – będą przechowywane w wyznaczonych miejscach przez dwa dni. Blaty przecierane płynem dezynfekującym po każdej przerwie.
Uczniowie i nauczyciele mogą kontaktować się z nami również przez czat na platformie Teams. Funkcja EXPRESS nie działa!
Zaczynamy od przyszłego tygodnia, choć najpilniejsze potrzeby lekturowe zrealizujemy już jutro!

po lekcji 6 – klasy 7,8

po lekcji 1 – 3A
po lekcji 2 – 3B
po lekcji 3 – 3C

po lekcji 1 – 2C
po lekcji 2 – 2A
po lekcji 3 – 2B
po lekcji 6 – klasy 7,8

po lekcji 1 – 1C
po lekcji 2 – 1A
po lekcji 3 – 1B
po lekcji 5 – klasy 5,6

Piątek – tylko konieczne wypożyczenia i zwroty!
po lekcji 1 – 1A, 2B
po lekcji 2 – 2A, 3C