26 lutego odbył się apel szkolny, na którym wyróżniono uczniów osiągających sukcesy w konkursach oraz zawodach sportowych.

Współpraca szkoły z Międzynarodową Organizacją Soroptimist International Klub w Cieszynie.

W środę, 26 lutego 2020r. w podniosłym nastroju odbył się apel szkolny związany z wyróżnieniem uczniów, którzy w ostatnim okresie zostali laureatami konkursów lub mogą pochwalić się osiągnięciami sportowymi. Pani dyrektor Katarzyna Surzycka w sposób uroczysty wręczała dyplomy oraz medale i gratulowała osiągnięć. Wśród nagrodzonych uczniów byli laureaci konkursu plastycznego przeprowadzonego w naszej szkole w ramach Akcji Międzynarodowej Organizacji Soroptimist International „Orange the World”. Hasłem konkursu było „Zapal się na pomarańczowo- Przemocy mówimy NIE!”.

Inicjatorką konkursu była p. Renata Chamera-Wójcik- członkini Klubu a uczestnikami uczniowie klas trzecich. Nagrody dla zwycięzców zostały ufundowane przez Soroptimist Klub w Cieszynie.

                                               Renata Chamera – Wójcik