W dniu 21.02.2024 roku odbył się Dzień Otwarty Szkoły, na którym gościliśmy naszych przyszłych pierwszoklasistów. Wspólnie ze swoimi rodzicami mieli okazję zapoznać się z budynkiem naszej szkoły oraz uczestniczyć we wspólnych zajęciach i zabawach przygotowanych przez naszych uczniów i nauczycieli. Nasi najmłodsi goście mogli zagrać w szachy, uczestniczyć w zajęciach świetlicowych, bibliotecznych, językowych, muzycznych oraz poznać naszego Patrona. Na sali gimnastycznej czekał na nich tor przeszkód. Mieli okazję zagrać w gry planszowe i komputerowe oraz uczestniczyć w ciekawych eksperymentach przyrodniczych. W szkolnym sklepiku na każdego czekała słodka niespodzianka przygotowana przez Klub Wolontariatu. Na pewno był to dzień pełen wrażeń.