Dnia 29.11.2023 na hali sportowej SP2,odbyły się mistrzostwa miasta Cieszyna w koszykówce chłopców kl.6-5.  Reprezentacja naszej szkoły bardzo dzielnie walczyła, pokonując w pierwszym meczu SP1, a w finale wygrywając z SPTE. Drużyna SP2, zajęła 1miejsce, awansując do półfinału powiatu cieszyńskiego. Gratulacje za osiągnięty wynik, życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.
Drużyna SP2: GAWŁOWSKI WOJCIECH, DRAGON MATEUSZ, LIPOWSKI MAKSYMILIAN, KLOS BARTŁOMIEJ, HANZEL BARTOSZ,MRÓZ STANISŁAW, LIPKA JULIAN, SKAKUJ MICHAŁ, DAWID JAKUB, SAMEK FILIP, LIPOWSKI EMIL.

Dnia 28.11.2023 na hali sportowej SP1, odbyły się mistrzostwa miasta Cieszyna w koszykówce chłopców kl.7-8. Reprezentacja naszej szkoły, przegrała swoje mecze z SP6, oraz SP1, zajmując 3miejsce. Gratulacje za walkę oraz osiągnięty wynik.
Drużyna SP2: KUBIĆ IGOR, ZAWADA DAMIAN, MRÓZ BARTŁOMIEJ, MUCHA KRYSTIAN, ZIELKE IGOR, BŁANIK NIKODEM, SOBOLIK PAWEŁ, WĄSOWICZ MARCIN, MATUSZEK SZYMON.