We wtorek, 19 września 2023 r. w Starostwie Powiatowym w Cieszynie odbyła się uroczysta Gala Sportu Powiatu Cieszyńskiego 2023.
Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody i wyróżnienia przyznawane przez Powiat Cieszyński.
W Igrzyskach  Młodzieży szkół powiatu cieszyńskiego nasza Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi  im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w Cieszynie zajęła III miejsce, ustępując jedynie  Szkole Podstawowej im. Księstwa Cieszyńskiego w Pogwizdowie oraz Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie.

Jest to ogromny sukces naszej młodzieży i trenerów: Agnieszki Hanzel, Agnieszki Pelar – Jankowskiej, Katarzyny Rodzaj – Kubić, Jacka Bortliczka, Waldemara Kubicia, Juliana Nowakowskiego.
Gratulujemy!