We wtorek 20 czerwca drużyna dziewcząt i chłopców klas czwartych gościła na Orliku w Szkole Podstawowej nr 6. Odbywały się tam zawody w trójboju lekkoatletycznym . Na całą rywalizację składały się trzy konkurencje; bieg na dystansie 50 metrów, rzut piłką palantową oraz skok w dal. Wszyscy wkładali dużo wysiłku w jak najlepsze wykonanie swoich zadań. Podczas zawodów padło kilka rekordów życiowych. Ostatecznie po podsumowaniu punktów dziewczęta zajmują 2 miejsce. Chłopcy poszli w ślady koleżanek i również zajęli 2 miejsce w rywalizacji międzyszkolnej. Dziękujemy naszym zawodnikom za reprezentowanie szkoły.

Skład dziewcząt: Marta Byrtus, Magdalena Kwiadar, Milena Niemiec, Dorota Rensz, Hanna Kulinowska, Justyna Malus.

Skład chłopców: Szymon Ogierman, Emil Kuster, Mateusz Zielke, Jakub Nowak, Cezary Szorek, Szymon Górniak, Błażej Nieroda.