Zapraszamy do udziału w IV Powiatowym Konkursie Historycznym

„Z ich krwi nasza wolność. 160. rocznica Powstania Styczniowego.”

Mamy zaszczyt zaprosić uczniów szkół podstawowych powiatu cieszyńskiego do udziału w powiatowym konkursie historycznym „Z ich krwi nasza wolność. 160. rocznica Powstania Styczniowego.” Konkurs organizowany jest przez Szkołę Podstawową nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich Cieszynie w związku ze 160. rocznicą Powstania Styczniowego. Odbędzie się dnia 10 maja 2023 r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w Cieszynie.

Konkurs ma charakter bezpłatny i skierowany jest do uczniów klas VI – VIII szkół podstawowych w całym powiecie cieszyńskim. Dla finalistów przewidziano atrakcyjne nagrody.

Konkurs został objęty honorowym patronatem przez Burmistrza Miasta Cieszyna, Starostę Powiatu Cieszyńskiego, Żandarmerię Wojskową, Książnicę Cieszyńską oraz Muzeum 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w Cieszynie.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Szczegóły zamieszczamy w regulaminie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji i zgłoszenia szkoły do udziału w konkursie zapraszamy do kontaktu:

nauczyciel historii p. Agata Granda, e-mail: agatagranda@wp.pl. , Tel. 503958668

Materiały do konkursu