We wtorek 4 kwietnia na boiskach KS Kuźnia Ustroń odbyły się finały powiatowe turnieju „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny w kategorii U8, U10 oraz U12. Mecze rozgrywane były równolegle na pięciu boiskach. Uczniowie rozegrali wiele spotkań na bardzo dobrym poziomie piłkarskim. Uczniowie klas 1, 2, 3 zakończyli rozgrywki na poziomie powiatu. Drużyna złożona z uczniów klas 4 oraz 5 wygrała wszystkie spotkania zdobywając tytuł mistrza powiatu oraz awans do finału wojewódzkiego. Ogromne podziękowania dla uczniów za wspaniałe reprezentowanie szkoły w rozgrywkach. Trzymamy kciuki za udany występ w finale wojewódzkim reprezentacji klas 4, 5.
Szkołę reprezentowali:
Kategoria U8
Dominik Cholewa, Oskar Leks, Mikołaj Faruga, Jan Skakuj, Jakub Kądziela, Radosław Jamioł, Nikodem Nowak
Kategoria U10
Igor Radzik, Mateusz Purszke, Tymoteusz Volkmer, Igor Mendrok, Adam Miklar, Borys Sitkiewicz, Filip Jeleń, Jakub Pytliński.
Kategoria U12
Szymon Ogierman, Bartosz Hanzel, Filip Samek, Michał Skakuj, Mateusz Zielke, Emil Kuster, Adam Purszke, Jakub Nowak, Emil Lipowski, Łukasz Kołodziej