Klasy  I – III uczestniczyły w marcu 2023r  w trzeciej  edycji konkursu językowo – plastycznego pn.: SPRING 2023.   Zadaniem uczestników konkursu było namalowanie i napisanie słów w języku angielskim  kojarzących się z tą wspaniałą porą roku. Wykonanych  zostało 30  prac przestrzennych oraz w formacie A4. Jury Konkursowe w składzie: mgr Ewa Makowska, mgr Gabriela Grotowska, mgr Krzysztof Radecki przyznało I miejsce pracy przestrzennej  wykonanej przez Stellę Sonsala  z klasy 2B. Na drugim miejscu uplasowała się Mia Jabłońska  z klasy 1C. Trzecie miejsce zajęła praca Nadii Cholewy z klasy 1A. Jury Konkursu wyróżniło prace plastyczne wykonane przez:  Varvara Ilchyshyna 1A,   Vołodymir Ivanchenko 2A, Karol Knapik 2A, Olivia Krzak 2A,  Lena Rychlik 2B, Igor Mendrok 2C, Weronika Kluz 3B, Hanna Piszczek 3B, Emilia Ligocka 3C za efektowne i innowacyjne  pokazanie aspektu wiosny.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, którzy dostarczyli nam niezapomnianych wrażeń artystycznych oraz poszerzyli swój zasób wiedzy językowej.