15 lutego w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla Przedszkolaków. Dla przyszłych pierwszaków przygotowanych było wiele atrakcji, takich jak: malowanie twarzy, warsztaty plastyczne, zajęcia muzyczne, zabawy ruchowo – sportowe, zabawy sensoryczne, gry dydaktyczne oraz zajęcia czytelnicze (bajki i rymowanki). Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia komputerowe. Przedszkolaki miały możliwość poznania podstaw programowania, sterując robotami. Przy użyciu specjalnych okularów sześciolatki miały okazję wirtualnie zwiedzić świat. Każde dziecko, które odwiedziło naszą szkołę otrzymało mapkę. Po wykonaniu 10 aktywności i zebraniu 10 naklejek, w sklepiku szkolnym mały odkrywca zdobywał medal i pyszną babeczkę. Na koniec strudzony wędrowiec mógł wykonać pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Dzieci i  rodzice opuszczali mury naszej szkoły bardzo zadowoleni.
Zapraszamy do SP2!