Dnia 7 października 2022 r. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jak co roku nasi uczniowie mogli wykazać się znajomością tabliczki mnożenia. Tegoroczna rywalizacja polegała na rozwiązywaniu przykładów działań dostosowanych do poziomów poszczególnych klas. Za poprawne odpowiedzi udzielone w określonym czasie uczestnicy otrzymywali certyfikaty, dzięki którym mogli zdobyć piątki z matematyki.

Obchody Dnia Tabliczki Mnożenia odbyły się w przyjaznej atmosferze na sali gimnastycznej. Egzaminatorami byli uczniowie klasy 8a, a nad całością działań czuwali nauczyciele matematyki: pani Anna Więcław oraz pani Alicja Roik- Sojka. Dziękujemy uczniom klasy 8a, którzy włączyli się w organizację tego matematycznego święta i gratujemy wszystkim Ekspertom Tabliczki Mnożenia!