W dniu 4 czerwca 2022r. Samorząd Szkolny SP 2 przeprowadził konkurs pn.: „Najpiękniejsza kolorowanka” dla uczniów klas I – III. Celem konkursu  było twórcze pokolorowanie pustych szablonów i dodanie swoich artystycznych elementów. Do wspólnej zabawy przyłączyło się też młodsze rodzeństwo  naszych uczniów. Jury Konkursu spośród 61 prac nagrodziło 10 młodych artystów. Zwycięzcą została wybrana jednogłośnie praca Julii Molewskiej ( 3C ), 2 miejsce uzyskała praca Julii Kulinowskiej ( 2C ), 3 miejsce przypadło Wiktorii Wilk ( 3A ), na 4 lokacie uplasowała się praca Wiktorii Lipowskiej ( 2B), poczet zwycięzców na 5 miejscu zamyka praca Kingi Czyż ( 3C ). Nagrodzono też wyróżnieniem prace plastyczne: Marty Byrtus, Doroty Rensz ( 3B ), Gabrysi Targosz ( 3C ), Emilii Ligockiej, Oskara Makulskiego ( 2C ).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom tej wspaniałej zabawy, dziękując jednocześnie za dostarczone wrażenia estetyczno – artystyczne.