Dnia 2 czerwca uczniowie z 6a zaprosili młodszych kolegów na spektakl teatralny pt. “Bajki o Prawach Dziecka”. Aktorzy wcielili się w role ze znanych bajek: “Kopciuszek”, “Księżniczka na ziarnku grochu”, “Czerwony Kapturek”. Nieco zmieniony scenariusz sprawił, że mogliśmy młodszym kolegom przypomnieć i uświadomić jakie prawa mają wszystkie dzieci na świecie. Gra aktorska naprawdę była na wysokim poziomie i liczymy po cichu na to, że w niedalekiej przyszłości znów coś będziemy mogli obejrzeć w ich wykonaniu.
Szczególne gratulacje za występ należą się: Adzie Adamaszek, Zuzannie Marek, Partycji Kolondrze, Weridianie Kapałce, Błażejowi Granadzie, Karolinie Zawadzie, Kacprowi Wachtarczykowi, Katarzynie Kisiale, Milenie Marchewce oraz Martynie Gawłowskiej.