Szanowni Rodzice uczniów klas 1-3!
W związku z tym , że jest możliwość powrotu do szkoły uczniów klas 1-3 na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze od 25 maja 2020r, prosimy o zapoznanie się z wytycznymi (otrzymacie je Państwo przez e-dziennik) dotyczącymi organizacji tych zajęć, mając na uwadze szczególnie zalecenia Sanepidu.

W związku z  możliwością uruchomienia na terenie szkoły od dnia 25.05.2020 konsultacji (w grupach maksymalnie 13 osobowych ), Szkoła organizuje w pierwszej kolejności konsultacje z nauczycielami przedmiotów egzaminacyjnych – tj. j. polskiego, matematyki i j. angielskiego.

Bardzo proszę o informację, którzy uczniowie będą chcieli skorzystać z tego typu wsparcia. Zapytanie dotyczy tylko uczniów klas 8 .

Godziny i plan konsultacji uwarunkowane są ilością chętnych. W trosce o zapewnienie odpowiednich warunków higienicznych Państwa dzieciom, jesteśmy zobowiązani do zaplanowania działań z  zachowaniem reżimu sanitarnego w celu uruchomienia bezpośrednich  konsultacji z nauczycielami. W załączniku na e-dzienniku przesyłamy Państwu wzór zgody rodzica na konsultacje  oraz szczegółowe wytyczne odnośnie ich realizacji na terenie placówki. Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z ich treścią.

Od  01.06.zostanie opracowany  nowy grafik konsultacji, uwzględniający potrzeby uczniów klas 8 oraz pozostałych klas.

W związku z tym, że przywrócona zostaje możliwość prowadzenia bezpośrednich zajęć specjalistycznych (za zgodą rodziców), w tym zajęć rewalidacyjnych dla dzieci i młodzieży posiadających orzeczenie, zwracam się z prośbą o informację zwrotną do wychowawcy klasy, czy planujecie Państwo posłać swoje dzieci na  te zajęcia.

Każdy rodzic, który wyrazi chęć zapisania dziecka na takie zajęcia, musi wypełnić wniosek, który otrzyma ze szkoły drogą mailową.  Będzie on zawierał wszelkie niezbędne informacje oraz wytyczne.

Katarzyna Surzycka
Szkoły Podstawowej nr 2