W miniony czwartek 11.04 i wtorek 16.04 w naszej szkole odbyła się niezwykła lekcja przyrody. Gościliśmy niesamowitego sympatyka zwierząt – Pana Andrzeja Pająka, który od wielu lat dzieli się swoimi obserwacjami i wiedzą na ich temat w wielu szkołach. W tym roku poznaliśmy przedstawicieli gadów. Swoją obecnością zaszczyciły nas węże, jaszczurki, żółw, a nawet krokodyl. Mogliśmy usłyszeć nie tylko informacje na temat ich życia, miejsca występowania, sposobów żywienia ale też  usłyszeć wiele cennych ciekawostek. Z wielką uwagą i zainteresowaniem słuchaliśmy wszystkich tych opowieści. Towarzyszyły nam również niezwykłe emocje gdy mogliśmy dotknąć, a nawet potrzymać w swoich rękach niektórych przedstawicieli tej grupy zwierząt. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie za rok.