Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności i wyrażania siebie, które obchodzimy, które obchodzić będziemy w piątek, 15 września. Zapraszam wszystkich uczniów klas młodszych do wzięcia udziału w obchodach Dnia Kropki w naszej szkole. Oto co możemy zrobić, aby uczcić ten dzień:

• Ubierzmy się w kropki. Możemy założyć ubrania w kropki, albo sami stworzyć kropkowe dodatki, takie jak naklejki, opaski, broszki czy naszyjniki. Pokażmy swoją oryginalność i pomysłowość.
  • Zróbmy wspólne zdjęcie. Możemy spotkać się na boisku szkolnym i ustawić w kształt kropki.
  • Stwórzmy kreatywne prace plastyczne. Możemy użyć dowolnych materiałów i technik, aby stworzyć obrazy, rzeźby, plakaty czy inne dzieła sztuki związane z kropkami. Możemy się zainspirować książką “Kropka” Petera H. Reynoldsa, albo wymyślić własną historię o kropce.

Międzynarodowy Dzień Kropki to okazja, aby pokazać swoje talenty i pasje. Nie bójmy się eksperymentować, bawić się kolorami i kształtami. Pamiętajmy, że każda kropka ma swoją wartość i znaczenie.

Do zobaczenia w piątek,15 września!