Młodzi autorzy z naszej szkoły zdominowali grono laureatów XIV edycji MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU LITERACKIEGO Z CYKLU ZOSTAŃ PISARZEM Z… pod tytułem „Fantastyczne rymowisko”!

W kategorii dla klas IV – VI pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Puczek z 6b ( uczennica mgr Jolanty Franek ), drugie – Szymon Brachaczek z 4a ( uczeń mgr Beaty Sabath ), a trzecie – Laura Pietryczko z 5a ( uczennica mgr Aleksandry Melcher ).

W uroczystości podsumowania literackiej rywalizacji oraz spotkaniu z tegorocznym Mistrzem Konkursu – twórcą piosenek i wierszy dla dzieci – Pawłem Gołuchem oprócz laureatów wzięli udział również uczniowie klasy 1c i 3c naszej szkoły. Zostali oni zaproszeni przez organizatora – cieszyńską Bibliotekę Miejską dlatego, że właśnie ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w Cieszynie nadesłano na konkurs najwięcej prac.

Laureatom serdecznie gratulujemy!