18 czerwca 2019r. pani Dyrektor -Katarzyna Gładczak oraz przedstawiciel Rady Rodziców – pan Krzysztof Herok dokonali otwarcia szachownic plenerowych i przekazania ich do użytku uczniom naszej szkoły.
Po uroczystym przywitaniu i przecięciu wstęgi Dyrekcja szkoły rozpoczęła grę w szachy na nowej szachownicy z przedstawicielem rodziców naszej szkoły. Białym figurami grała pani Katarzyna Gładczak, czarnymi – pan Krzysztof Herok. Uczniowie naszej szkoły zagrzewali i motywowali grających. Poziom gry był bardzo wysoki, dlatego szachiści bacznie obserwowali strategie obu grających.
Na tej uroczystości Dyrekcja szkoły oraz prowadząca zajęcia szachowe – Beata Wlach wręczyły medale szachowe, dyplomy oraz rozety uczniom, którzy zajęli I, II i III miejsce w TURNIEJU SZACHOWYM O PUCHAR  DYREKTORA SZKOŁY.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Z figur plenerowych oraz szachownic znajdujących się na świeżym powietrzu uczniowie będą mogli korzystać już od września 2019r. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć 🙂

 Beata Wlach