Klasa 3a wraz z wychowawczyniami przygotowały inscenizację do baśni Jana Christiana Andersena “Brzydkie kaczątko”. Spektakl mieli okazję zobaczyć zaproszeni goście –  uczniowie  przedszkoli nr 9, 19 i 20,  koleżanki i koledzy z klas 1-3 naszej szkoły  oraz rodzice i bliscy małych aktorów. W sumie odbyło się pięć spektakli w ciągu dwóch dni. Ta piękna opowieść uczy nas szacunku do innych i przekazuje ważne wartości takie jak akceptacja odmienności i piękno kryjące się wewnątrz każdego człowieka. Każdy z nas jest wartościowy i zasługuje na szansę, aby się zmienić i znaleźć własne szczęście w życiu. Pamiętajmy, że każde kaczątko – nawet brzydkie – może zamienić się w pięknego łabędzia. Mamy nadzieję, że to wspólne spotkanie przyniosło nam wszystkim wiele radości i wzruszeń.