Koszykarki SP2 wicemistrzyniami Śląska 🏀🏆

Dnia 7.05 , na hali sportowej w Raciborzu, odbył się finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewczyn, kl.6-5. Reprezentacja SP2, bardzo dzielnie walczyła, pokazując zaangażowanie oraz chęć zwycięstwa, w
pierwszym meczu, pokonała rówieśniczki z SP 40 Sosnowiec. W meczu finałowym turnieju , nasza drużyna spotkała się z SP Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu , do którego dziewczyny przystąpiły zmotywowane, tworzyły „ team spirit” , jednak przeciwnik lepiej bronił, organizował akcję w ataku, musiały pogodzić się z przegraną. Wynik końcowy turnieju, dał wszystkim wiele radości, ponieważ drużyna SP2 zdobyła srebrny medal 🥈 w województwie Śląskim, co jest dużym osiągnięciem dla naszej szkoły. Wielkie brawa 👏, gratulacje dla całej drużyny, za walkę oraz osiągnięty sukces🥈🏆. Reprezentacje SP2 tworzą uczennice klas sportowych 6c,5c,6b⛹️🏀

Przewijanie do góry