W piątek 26.11 odbył się finał szkolnego konkursu plastyczno-recytatorskiego „Kolorowe wierszowanie”, w którym łącznie wzięło udział 78 uczniów klas 1-3. Spośród 61 prac plastycznych będących ilustracjami wierszy,  jury wyłoniło zwycięzców:  1 miejsce zajęła Kornelia Ścibik z kl. 3b „Samochwała”, 2 miejsce Gabrysia Targosz z kl. 3c „Żyrafa u fotografa”, 3 miejsce Kamila Lelakowska 1c „Żaba”. W kategorii recytacja udział wzięło 35 uczniów. Miejsca na podium zapewnili sobie: 1 miejsce Olivia Krzak 1a „Entliczek, pentliczek”, 2 miejsce Cezary Szorek 3c „Leń”, 3 miejsce Weronika Kluz 2b „Mysia kłótnia”. Wyróżnienia otrzymali również: Myron Skrypnik 1a „Kotek”, Robert Sobel 3b „Żuk”, Bruno Król 3c „Hipopotam”. Organizatorem konkursu była Pani Joanna Prochaska-Pellar, a w skład komisji konkursowej weszły Panie: Aleksandra Melcher i Ewa Makowska. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do wspólnej zabawy za rok !

previous arrow
next arrow
Slider