W środę 10 listopada drużyna złożona z uczniów klas drugich i trzecich U10 rozegrała w Kaczycach finał powiatu w turnieju “Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. W zawodach brało udział 6 zespołów. Nasza drużyna spisała się na medal i wygrała wszystkie spotkania. Komplet punktów i mnóstwo strzelonych bramek zagwarantował nam pierwsze miejsce w powiecie i awans do finału Wojewódzkiego. Zawodnicy U10 poszli w ślady starszych kolegów z U12. Mamy dwie drużyny finale wojewódzkim.
Nie poszczęściło się niestety najmłodszym piłkarzom z klas pierwszych. Grali ambitnie ale musieli uznać wyższość innych drużyn zajmując trzecie miejsce.
Skład drużyny U10
Ogierman Szymon, Górniak Szymon, Kołodziej Łukasz, Lipowski Emi, Puszkę Adam, Volkmer Tymoteusz, Zielke Mateusz
Drużyna U8
Jeleń Filip, Morawiec Jakub, Purszke Mateusz, Radzik Igor, Smoleń Bartłomiej.
Gratulujemy wszystkim osiągniętych wyników i dziękujemy za reprezentowanie szkoły.