Dnia 4 października 2021 r. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jak co roku nasi uczniowie mogli wykazać się dobrą znajomością tabliczki mnożenia. Tegoroczna rywalizacja polegała na jak najszybszym dopasowaniu działań do wyników za pomocą Kart Grabowskiego. Za poprawne ułożenie kart w określonym czasie uczestnicy otrzymywali certyfikaty, dzięki którym mogli zdobyć piątki z matematyki. Ponadto na poziomie każdej klasy wyłoniono Mistrza Tabliczki Mnożenia: klasa 4a Maja Krzykwa, 4b – Maja Kasprzyk, 4c – Ilary Macri, 5a – Leon Hintz Hławiczka, 5b – Oliwia Chryczyk, 6a – Anastazja Dominiczak, 6b – Sebastian Korpiela, 7a – Kornelia Piprek, 7b – Natasza Rymanowska, 7c- Zuzanna Kołaszewska, 8a – Anna Wąsowicz, 8b – Wiktoria Trombik, 8c – Kamil Targosz, 8d – Szymon Starski. Najlepszy czas w klasach 4 – 6 uzyskała Anastazja Dominiczak, a w klasach 7 – 8 Anna Wąsowicz.

Obchody Dnia Tabliczki Mnożenia odbyły się w pozytywnej atmosferze. Dziękujemy uczniom klasy 8c, którzy włączyli się w organizację tego matematycznego święta i gratujemy wszystkim Ekspertom Tabliczki Mnożenia!

Koordynatorzy
Barbara Krużołek
Alicja Roik-Sojka
Monika Gomela