2.kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. W tym roku, że względu na Święta Wielkanocne oraz nauczanie zdalne, wspominaliśmy ten dzień wcześniej oraz w innej formie. Mimo utrudnień, dzieci zostały zachęcone do czytania, dowiedziały się o patronie święta- H.Ch. Andersenie. 
W klasie 2b Dzień Książki obchodzony był 31.marca. Uczniowie obejrzeli ciekawą prezentację przygotowaną przez p. Wiktorię Polak oraz prezentowali swoje ulubione książki, zachęcając się wzajemnie do czytania.

Ponadto został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ” Książka moim przyjacielem”. Napłynęło bardzo dużo pięknych, ciekawych prac, więc trudno było wyłonić zwycięzcę. 

1.miejsce – Marta Sikora /kl. 3c
2.miejsce – Miriam Musioł /kl. 3a
3.miejsce – Emilia Ligocka /kl. 1c
Wyróżnienie dla Martyny Owczarzy z kl.2a oraz Mikołaja Henca z kl.3a

Gratulujemy! 
Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone osobiście po powrocie do szkoły.