Jak radzić sobie ze złością? Czy używanie słów wulgarnych to dobry sposób na rozładowanie emocji? Te i inne pytania znalazły swoje odpowiedzi po spotkaniu uczniów klasy III b z pedagogiem szkolnym Katarzyną Radziszewską. W trakcie ciekawych warsztatów zarówno chłopcy, jak i dziewczynki mogli poznać i utrwalić dobre nawyki rozładowywania swoich napięć, ważne zarówno w szkole, jak i w codziennych sytuacjach.

Kiedy należy stosować zwroty grzecznościowe? Trzecioklasiści przyznali, że nad sposobem witania osób dorosłych i kolegów warto się zastanowić i częściej ich używać. Zgodnie uznali, że to WAŻNE SŁOWA: „Przepraszam”, „Dzień dobry” i „Dziękuję”.

Spotkanie  w obecności wychowawcy Katarzyny Małysy zakończyło się wzajemnym dzieleniem się komplementami.

Dobrze czasem przypomnieć sobie o zasadach wzajemnego dobrego współdziałania.