Czuwaj!
Pragniemy się podzielić smutną wiadomością i prosić o wsparcie. W nocy z 7 na 8 kwietnia spłonął, z całym dobytkiem wewnątrz, dom rodziny z Kiczyc, dom jednego z harcerzy należącego do 13 DH “Orlęta” im. Aleksandra Kamińskiego w Skoczowie z naszego Hufca. Drużynowa Nadia zwraca się do wszystkich odbiorców tymi słowami:
Bratnie słowo sobie dajem, że pomagać będziem wzajem: druh – druhowi, druhnie – druh…  Każdy harcerz zna te słowa, tak głośno śpiewane na każdej zbiórce. Teraz bardzo ważne jest wprowadzenie ich w życie. “

Sytuacja jest szczególnie trudna ze względu na panującą epidemię. Powstała zrzutka. Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie dla rodziny naszego harcerza, nawet najmniejsza kwota jest w stanie wiele zmienić. Prosimy również, w miarę możliwości, o udostępnianie naszego  postu na Facebooku lub bezpośrednio linku do zbiórki, abyśmy mogli trafić do jak największego grona osób.
Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/pz8649

Link do postu na Facebooku: https://www.facebook.com/HufiecZiemiCieszynskiej/photos/a.323121951059913/2905155719523177/?type=3&theater

Z harcerskimi pozdrowieniami

pwd. Agnieszka Kunc

Zespół Promocji i Informacji Hufca Ziemi Cieszyńskiej