Sporo już za nami, ale gdy dzieje się coś dobrego, warto do tego wracać…. Pod koniec listopada grupka chętnych uczniów z klasy 5a odwiedziła zaprzyjaźniony Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych.

Podczas zajęć piątoklasiści mieli okazję przypomnieć sobie andrzejkowe zwyczaje, wziąć udział w zabawach i poznać swoją przyszłość. Rozrywkę zapewniła im interaktywna mobilna ścianka z projektorem laserowym – była to największa frajda! Spotkanie zostało zakończone słodkim poczęstunkiem, któremu towarzyszyły rozmowy, śmiech i planowanie następnej wizyty.

Doskonałą okazję do zabawy stworzył też mikołajkowy wyjazd do Pogwizdowa. Dzieci (w ,,Żarełku”) przygotowały ciasto oraz wałkowały i wycinały kształty pierników, które po upieczeniu ozdabiały. Następnie uczniowie udali się do Biblioteki Publicznej, która przygotowała quiz wiedzy ogólnej. Zwycięska grupa otrzymała medale oraz nagrody.