21 listopada w naszej szkole po raz kolejny obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji przygotowano wiele ciekawych niespodzianek. Uczniowie działający w Samorządzie Szkolnym zorganizowali ,,szkolną pocztę życzliwości”, zbierając listy i kartki, które w tym szczególnym dniu, zostały doręczone adresatom. Dodatkowo w różnych miejscach szkoły umieszczono miłe słowa, które każdy mógł sobie oderwać lub podarować koleżance lub koledze. Przedstawiciele SU zanieśli także kosz z jabłkami wraz z życzeniami do pani Burmistrz Cieszyna oraz pracowników Urzędu Miasta, co było miło przyjęte i sprawiło wszystkim mnóstwo radości. Dzieci z klas I-III otrzymały kolorowe buźki, wykonane przez starszych kolegów z klasy 6a. Szkolna galeria znajdująca się przy stołówce została z tej okazji ozdobiona pracami wykonanymi w trakcie zajęć świetlicowych. W świetlicy stworzono drzewo życzliwości i przeprowadzono zajęcia nawiązujące do tego szczególnego dnia. Wychowawcom przekazano materiały, w oparciu o które mogli w swoich klasach wprowadzić tematykę życzliwości, uprzejmości i szacunku wobec innych.