23 września odbyły się Mistrzostwa Cieszyna w Biegach Przełajowych. Rywalizowało ze sobą siedem szkół, w różnych kategoriach wiekowych. Z klas 4-6 reprezentowali nas: Krystian Mucha, Igor Kubić, Filip Samek, Cezary Leśniak, Filip Michałek, Wojtek Gawłowski oraz Marcin Wąsowicz. Z klas 7-8: Kuchejda Filip, Botorek Oliwer, Konieczny Nathanael, Rybczyński Filip, Ponikowski Filip, Madzia Arian, Kornaś Nataniel.
Młodsi chłopcy bezkonkurencyjnie wywalczyli pierwsze miejsce, przechodząc tym samym do finału powiatowego, który odbył się 28 września. Po zaciętej rywalizacji sportowej uczniowie wywalczyli trzecie miejsce, co pozwoliło im awansować do kolejnego etapu zawodów – do Rejonowych Mistrzostw Biegów Przełajowych.
Chłopcy starsi z klas 7-8 zajęli drugie miejsce w Mistrzostwach Cieszyna, co dało im awans do zawodów powiatowych które odbędą się 4 października w Chybiu.