19 maja 2022 roku w Sosnowcu-Niwka odbył się XXII finał wojewódzki zawodów piłki nożnej „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku.
W turnieju udział wzięło wiele drużyn z całego województwa śląskiego. Drużyna SP2 Cieszyn zmagania rozpoczęła od dwóch wygranych meczów w grupie i jednej porażki. Podczas turnieju drużyna pokazała bardzo wysokie umiejętności piłkarskie. Po fazie grupowej i zliczeniu punktów okazało się, że brakuje nam jednego oczka do awansu do najlepszej ósemki. Niestety zmagania zakończyliśmy na miejscu 9. Jednak z turnieju wracamy z podniesioną głową oraz apetytem i nadziejami na kolejny udział w następnej edycji. Ogromne podziękowania dla uczniów za reprezentowanie szkoły w rozgrywkach oraz dla rodziców za kibicowanie.
Drużyna w składzie:Kołodziej Łukasz, Górniak Szymon, Lipowski Emil, Ogierman Szymon, Purszke Adam, Volkmer Tymoteusz, Zielke Mateusz, Kuster Emil.