Jakiś czas temu uczniowie klasy 2b przygotowywali się do XXVI Międzynarodowego Konkursu Plastycznego “Mój Świat”. Tematem tegorocznej edycji były “Futurystyczne Opowieści”. Inspirując się twórczością Stanisława Lema, nasi uczniowie zastanawiali się, jak będzie wyglądał świat przyszłości. Podczas zajęć plastycznych powstały naprawdę niezwykłe prace – w ciągu trzech tygodni dopracowywali każdy szczegół, wkładając w to sporo serca. Widząc efekty tych działań, z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki. I doczekaliśmy się – komisja doceniła pracę Weroniki Kluz. Jej wizja futurystycznego świata znalazła się w gronie prac zakwalifikowanych do wystawy. To spore wyróżnienie – w konkursie wzięło udział ponad 1000 prac z 6 krajów! Weronika ma głowę pełną pomysłów i sumiennie przykłada się do stawianych przed nią zadań. Jej kreatywność doceniło również jury złożone z profesjonalnych twórców, z czego się bardzo cieszymy. Młodej artystce gratulujemy pierwszej, poważnej wystawy i życzymy kolejnych sukcesów!