Uczniowie klasy 6a od dłuższego czasu przygotowywali dla swoich młodszych kolegów niespodziankę. W ramach zajęć kreatywnych stworzyli własne dydaktyczne gry autorskie, których celem było doskonalenie umiejętności matematycznych, takich jak: sprawne rachunki pamięciowe, analizowanie zadań tekstowych oraz rozwijanie logicznego myślenia, a to wszystko poprzez zabawę!
6 grudnia w Mikołajki zaprosiliśmy na turniej gier matematycznych klasę 3b. Oprócz wspólnej dobrej  zabawy były również upominki i słodki poczęstunek, które udało się zorganizować dzięki życzliwości rodziców uczniów z 6a. Za co serdecznie dziękujemy!  Zadowolenie naszych młodszych kolegów było najlepszym dowodem na to, że niespodzianka nam się udała.