Miło nam poinformować o kolejnych osiągnięciach naszych uczniów – znów na polu na sztuki. Niedawno rozstrzygnięto miejski konkurs plastyczny “Moja podróż do…” Decyzją jurorów nagrodzono aż piątkę naszych uczniów! W kategorii klas I-III pierwsze miejsce na podium zajął Kevin Kuchejda z klasy 3b. Wyróżnieni zostali Artur Burdzik i Jessica Kowalczyk-Makkar – również z klasy 3b oraz Miriam Musioł z 3a. W kategorii klas IV-VIII wyróżniona została Judyta Ferfecka z klasy 4a. Warto dodać, że nagrodzone prace powstały na szkolnej świetlicy, podczas zajęć plastycznych – kierunkiem wychowawczyń świetlicy. Nagrody trafiły już w ręce uczniów. Tego samego dnia swój dyplom i nagrodę za wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym “Koci Świat” odebrała również Julia Soboszek z klasy 7a. Gratulujemy młodym artystom!