Zbliża się Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, obchodzony 02.kwietnia, w rocznicę urodzin najwybitniejszego baśniopisarza
– Hansa Christiana Andersena.
Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym, organizowanym przez świetlicę szkolną.

Konkurs pt. „KSIĄŻKA MOIM PRZYJACIELEM”, skierowany jest dla klas 1-3.

Prace plastyczne mają przedstawiać ulubionego bohatera bajki lub ulubioną książkę.

Termin dostarczania prac: 30.03.2021

Ogłoszenie wyników: 02.04.2021

Celem konkursu jest propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych uczniów, zachęcanie ich do czytania i poznawania bohaterów literackich.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest akceptacja poniższego regulaminu:

1. Prace przekazane na konkurs muszą być pracami wykonanymi samodzielnie przez dziecko.
  2. Każdy uczestnik może wykonać jedną pracę konkursową.
  3. Praca może być wykonana dowolną techniką płaską, bez użycia materiałów sypkich.
  4. Każda praca powinna być opatrzona danymi ( na odwrocie pracy): imię i nazwisko, klasa, tytuł bądź krótki opis pracy.
  5. Prace należy dostarczyć na świetlicę szkolną do dn. 30.03.2021
  6. Koordynator konkursu: Wiktoria Polak