Rozstrzygnięcie konkursu Karaoke  zorganizowanego przez bibliotekę szkolną organizatorem p. Joanna Soboszek.

I miejsce Krystian Mucha 3A za najlepsze wykonanie wokalne  z piosenką “Rozśpiewana Polska”.

II miejsce Filip Samek 2A za połączenie piosenki z popularyzacją nauki i opracowanie filmu z piosenką “W układzie słonecznym”.

III miejsce  Błażej Szczugiel  6D za piosenkę autorską  “Duszę się” oraz Maja Marchewka z 7A za połączenie śpiewu z elementami choreografii piosenki Sanah “Szampan”.

Brawa! Dla osoby, która zdobyła I miejsce nagroda książkowa do odebrania w szkole.  Pozostałe osoby otrzymają dyplomy cyfrowe.
 Gratulacje od członków komisji : p. Joanny Soboszek, p. Izabeli Królicy, p.Ewy Makowskiej oraz p. Romana Sudlitza