REGULAMIN ŚWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ,,WIOSNA W RÓŻNYCH ZAKĄTKACH ŚWIATA”

Organizator: zespół wychowawców świetlicy – Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. 4 PSP w Cieszynie.

1. Konkurs adresowany jest do dzieci z klas I – III, w ramach projektu edukacyjnego ”Przygody naszej przyrody”.

2. Cele konkursu:

– zainteresowanie dzieci tematyką związaną z otaczającą nas przyrodą oraz różnymi zakątkami świata, – rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności i wrażliwości estetycznej, – prezentacja twórczości dziecięcej.

3. Każdy uczestnik wykonuje tylko jedną pracę w dowolnej technice płaskiej: rysowanie, malowanie, wyklejanie itp. Dopuszcza się również tworzenie prac przestrzennych. Należy zrobić zdjęcie lub skan pracy i wysłać w formie elektronicznej poprzez następujące adresy mailowe: qba1982@vp.pl oraz klaudia313@op.pl

Wymagana nazwa pliku: Imie_Nazwisko autora pracy.jpg

Każdy z uczestników może przesłać tylko jedną pracę plastyczną!!! (w przypadku nadesłania większej ilości prac tylko pierwsza weźmie udział w konkursie)

4. Warunkiem dopuszczenia pracy do wzięcia udziału w konkursie jest: nadesłanie pracy plastycznej drogą elektroniczną oraz uzupełnienie i przesłanie „Metryczki pracy konkursowej”. W przypadku uczestników niepełnoletnich na metryczce obowiązkowe jest uzupełnienie danych rodzica/opiekuna prawnego autora pracy.

5. Termin rozpoczęcia konkursu: 01.04.2020 r. Termin nadsyłania prac upływa 15.05.2020 r.

6. Komisja konkursowa przyzna nagrody dla trzech pierwszych miejsc oraz wyróżnienia.

7. Kryteria oceny prac:

– estetyka, staranność wykonania oraz wkład pracy,

– inwencja twórcza uczestnika konkursu, oryginalność oraz pomysłowość,

– samodzielne wykonanie.

8. Wyniki konkursu zamieszczone będą na stronie internetowej Szkoły oraz na szkolnym facebooku. Dyplomy oraz nagrody rzeczowe będą rozdane uczestnikom po powrocie do szkoły.

Nadesłanie prac na konkurs oznacza akceptację wszystkich punktów regulaminu oraz jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku autora pracy oraz rodzica/opiekuna na potrzeby konkursu. Poprzez podanie danych osobowych uczestnik oraz jego rodzic/opiekun wyrażają zgodę na ujawnienie danych podczas ogłoszenia wyników konkursu oraz we wszystkich materiałach promocyjnych Organizatora. Nadesłane prace pozostają własnością Organizatora, którzy zastrzega sobie możliwość ich publikowania. Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. 4 PSP w Cieszynie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne dla potrzeb rozstrzygnięcia konkursu. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji konkursu i działań promocyjnych. Uczestnik ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących uczestnika narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO).

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Konkursu i go akceptuję oraz że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, usunięcia i przeniesienia, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania wynikającym z art. 15-20 RODO. Niniejszym oświadczam, że zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie i publikację danych osobowych zawartych w formularzu przez Organizatora w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem konkursu plastycznego „Wiosna w różnych zakątkach świata”. Wyrażam zgodę na publikację wizerunku uczestnika i rodzica/opiekuna oraz danych osobowych na stronach internetowych Organizatora do celów związanych z promowaniem niniejszego konkursu. Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 534270133

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!!

Metryczka konkursu

Uzupełnij metryczkę konkursu

IMIĘ I NAZWISKO AUTORA PRACY (WYMAGANE)

………………………………………………………………………………………………………

KLASA

………………………………………………………………………………….

IMIĘ I NAZWISKO RODZICA/OPIEKUNA

…………………………………………………………………………………………………………..

Oświadczenie:

Oświadczam, iż zapoznałam/em się z regulaminem konkursu i go akceptuję.