Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez bibliotekę szkolną.

W wolnym czasie – a podczas Świąt Wielkanocnych będziecie go mieć trochę więcej – spójrzcie z sympatią na książki w domowej biblioteczce. Wybierzcie tą, którą najbardziej lubicie, albo całkiem nową. I przeczytajcie. A później napiszcie, dlaczego jest tak wyjątkowa, że chcecie ją polecić innym. Dostosujcie długość wypowiedzi do swojego wieku i umiejętności. Klasy 1 – kilka zdań, klasy starsze więcej, a klasy 8 – całkiem długi tekst.

I to nie koniec zadania. Teraz weźcie do ręki aparat fotograficzny albo telefon i zróbcie zdjęcie. Może być selfie z książką, może być ilustracja do książki, może być jeszcze coś innego, byle miało związek z polecaną książką. Jeśli to ilustracja do książki, to poprosimy o krótkie wyjaśnienie. Jury konkursu zna mnóstwo książek, ale nie wszystkie na świecie!

Termin przysyłania prac: do 19 kwietnia 2020.

Adres mail:  biblioteka_sp2@wp.pl (uwaga! w tym adresie jest podkreślnik _)

Organizator: Iza Królica, biblioteka szkolna