Klasy 1-3

• Wychowawca / nauczyciel  wysyła rodzicom informacje o zadaniach do wykonania dzień wcześniej (po południu) wg przyjętego planu.
  • Dzienny czas pracy dzieci nad zadaniami nie powinien przekroczyć 2 godzin.
  • Wychowawca / nauczyciel wychowania fizycznego raz w tygodniu wysyła propozycje ćwiczeń do wykonania.

Edukacja wczesnoszkolna– zajęcia w poniedziałek, środę i piątek.

Religia – zajęcia we wtorek.

Język angielski – zajęcia w czwartek.

Klasy 4-8

• Nauczyciel przedmiotów wysyła swoim uczniom informacje o zadaniach do wykonania dzień wcześniej (po południu) wg ustalonego planu.
  • Każdy nauczyciel powinien sprawdzić, czy wszyscy uczniowie mają dostęp do książek i ćwiczeń, niektóre wydawnictwa udostępniły podręczniki online.
  • Każdy nauczyciel powinien racjonalnie podejść do zadawanych zadań i dostosować ich treść (stopień trudności) do różnych możliwości uczniów oraz precyzyjnie formułować polecenia do zadawanych zadań.
  • DZIENNY CZAS PRACY UCZNIÓW NAD ZADANIAMI NIE POWINIEN PRZEKRACZAĆ 2-3 GODZIN, A W PRZYPADKU KLAS 8 MAKSYMALNIE 3-4 GODZIN.
  • Ponadto dla uczniów klas ósmych nauczyciele przedmiotów egzaminacyjnych będą wysyłać dodatkowe materiały powtórzeniowe (z repetytoriów, testów egzaminacyjnych oraz innych dostępnych źródeł).
  • Zagadnienia z przedmiotów: plastyka, muzyka, technika, informatyka, wychowanie fizyczne, religia wysyłane będą raz w tygodniu. Materiały z w/w przedmiotów powinny zawierać różne ciekawostki, informacje w formie np. filmów fabularnych czy dokumentalnych związanych z przedmiotem, propozycje ćwiczeń ruchowych. Jeżeli zostanie zadany jakiś projekt do wykonania, to będzie oceniony po powrocie do szkoły.

Kwestia oceniania pozostaje do ustalenia i jest warunkowana wytycznymi MEN-u.

KLASA 4

PONIEDZIAŁEK : j.polski, przyroda

WTOREK: matematyka

ŚRODA: j. angielski, historia