Szanowni Państwo,

w związku z potwierdzonymi dwoma przypadkami zakażenia koronawirusem w Cieszynie zajęcia we wszystkich szkołach podstawowych do piątku 13 marca włącznie są zawieszone. Placówki w tym czasie zostaną poddane dezynfekcji.

Jednocześnie apelujemy do rodziców o zachowanie spokoju, stosowanie się do wytycznych Sanepidu, o zadbanie, by dzieci w tym czasie pozostały w domu, nie uczęszczały na dodatkowe zajęcia ani spotkania towarzyskie. Uwrażliwiamy również na fakt, że koronawirus jest szczególnie niebezpieczny dla osób starszych, dlatego prosiby, by w miarę możliwości dzieci nie pozostawały w tym czasie pod opieką dziadków.

Jeśli pojawią się niepokojące objawy wskazujące na infekcję, prośmy najpierw o telefoniczne zgłoszenie swoich obaw do Sanepidu pod nr tel 502 281 673.