17 lutego 2020 r. w naszej szkole odbył się Koncert życzeń dla Babci i Dziadka, który poprowadzili uczniowie klasy 1b pod opieką wychowawczyni – pani Agnieszki Bagińskiej. Przybyłych gości przywitała pani dyrektor Katarzyna Surzycka. Najukochańsi seniorzy zachwycali się tańcem wnucząt przygotowanym przez panię Małgorzatą Borowską oraz dedykowanymi im wierszami i piosenkami w wykonaniu pierwszoklasistów. Po części artystycznej dzieci wręczyły gościom laurki i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Babcie i Dziadkowie mogli również odszukać swoje portrety, którymi była udekorowana sala. Koncertem życzeń dla Babci i Dziadka chcieliśmy wyrazić uznanie i szacunek dla przybyłych gości, którzy biorą udział w życiu szkolnym i rodzinnym ich wnucząt, a naszych uczniów.