Za nami pierwszy Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich.

15 lutego 2020 r.  przyszli pierwszoklasiści wspólnie z rodzicami  mieli okazję zapoznać się  z naszą szkołą i wziąć udział w ciekawych zajęciach.  Dzieci sprawdziły nie tylko swoją wiedzę,  ale także sprawność fizyczną. Grupa przyszłych uczniów została przywitana przez klasę Ia prezentacją muzyczno-taneczną. Następnie dzieci wcieliły się w rolę odkrywców i przeniosły się do Ameryki. Potem dowiedziały się, czym  jest  napięcie powierzchniowe i do czego służy w świecie przyrody. Poznały także tajemnice figur szachowych, a na końcu sprawdziły swoją sprawność na kolorowym i szalonym torze przeszkód. Po wszystkich emocjach w świecie nauki dzieci razem z rodzicami poznały bazę lokalową i dydaktyczną naszej placówki.

To był dzień pełen wrażeń i cudownych chwil! Pozostanie  w pamięci na długo!  Był wyjątkowy dzięki wyjątkowym gościom!

Dziękujemy !!!  Do zobaczenia w SP 2 !