9 grudnia nasi podopieczni udali się na uroczyste rozdanie nagród w konkursie w SP w Zamarskach. Aby wziąć udział w konkurencji należało wykonać zielnik drzew liściastych rosnących na Śląsku Cieszyński, a więc dzieci musiały się wykazać bardzo dobrą znajomością dendrologii oraz nie lada talentem artystycznym. Prace znalazły uznanie przez jury i wszyscy nasi reprezentanci zajęli drugie miejsce tj. Zuzanna Marek z kl. IVa, Igor Bubik z kl. Va, Nicole Iwaniec i Filip Ponikowski z kl. Vb, Zuzanna Kołaszewska oraz Michelle Sonsala z kl. Vc, Filip Nalepka z kl. Vd, Kacper Siudak, Kacper Staszewski z kl. VIc, Zuzanna Ponikowska z kl. VIIb. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.